1.7.-31.8.2017 PRÁZDNINOVÁ ŠTAFETA - PUTOVÁNÍ PO TURISTICKÝCH ZAJÍMAVOSTECH PLZEŇSKÉHO KRAJE

18.07.2017 09:38

 

Zapojte své děti do soutěžního putování po turistických zajímavostech Plzeňského kraje jako jedním z cílů Prázdninové štafety jsou např. kostel sv. Petra a Pavla v Kralovicích, Kožlanské muzeum, Plasy, Jarov.... - PRÁZDNINOVÁ ŠTAFETA Štafeta je určena dětem a mládeži do 18 let. I letos ji pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci se Zoologickou a botanickou zahradou města Plzně, spoluorganizátory čtrnáctého ročníku jsou Správa informačních technologií města Plzně a Středisko volného času RADOVÁNEK.

Letošní ročník je opět v elektronické podobě. Stránky se ti přizpůsobí i při prohlížení na mobilu nebo tabletu. Stačí se registrovat a můžeš hrát. Vyber si své cíle z nabídky, sbírej body a můžeš získat některou z hodnotných cen, hlavní cenou je opět rodinný zájezd!

A co ti přináší letos štafeta nového? Více cílů, více cen, větší soutěživost a i více zábavy. Prohlédni, naplánuj, jeď, vyfoť a nahraj. Takto jednoduše a rychle získáváš body. Více informací najdeš v pravidlech soutěže.

 

Vyhlášení a předání hlavních cen proběhne při Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2017 v hale TJ Lokomotiva Plzeň konaného v termínu 21. - 23. září 2017